Skip to content Skip to footer

Uzm. Dr. Emre KAYNAK

2011 yılında Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldum. Ardından, kısa bir süre Çerkezköy Devlet Hastanesi Acil Servisi’nde pratisyen hekim olarak görev yaptım ve daha sonra istifa ettim. Zorlu bir uzmanlık sınavına hazırlık sürecinden sonra, 2012 yılında İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Deri ve Zührevi Hastalıklar Kliniği’nde ihtisasımı tamamladım. Uzmanlık eğitimim süresince klinik dermatolojiye ek olarak estetik dermatoloji alanına da özel bir ilgi gösterdim. Kendimi geliştirmek amacıyla çeşitli eğitimlere katıldım. Ayrıca, asistan hekimlerle birlikte çalışarak klinik ve estetik dermatoloji alanındaki sorunları tespit edip çözme konusunda deneyim kazandım.

Mecburi hizmetimi Tunceli Devlet Hastanesi’nde tamamladıktan sonra İstanbul’da görevime devam etmek üzere Doku Medical Center’a katıldım.

Klinikte sadece deri hastalıklarının tedavisiyle kalmayıp, aynı zamanda hastalarımızın sağlıklı ve kaliteli bir yaşam süreci geçirmelerine katkı sağlamak adına bilim ve teknolojinin sunduğu imkanlardan faydalanmaktayım. Doku Medical Center’ın güçlü fiziksel ve teknolojik altyapısı ile bu hizmeti keyifle ve güvenle sunmaktayım.

İletişime Geçin

Sorularınız mı var?
İletişime geçin!

Merkez, İstiklal Sokağı No:9, 34381 Şişli/İstanbul